Pojízdné terasy

Pojízdné terasy jsou skvělým funkčním doplňkem každé zahrady. Slouží jako zakrytí bazénu, zahradních jezírek či výřivých van. Kromě toho, že skvěle vypadají, jsou navíc praktické a lze je aktivně využívat po celou sezonu. Námi montované pojízdné terasy mají kvalitní vysocepevnostní konstrukci, která zajišťuje bezpečnost a snadnou manipulaci s terasou. Konstrukce je vyrobena z kvalitních hliníkových nosníků šarže EN AW-6060 T6. Terasy dodáme na míru a zajistíme kompletní montáž na místě realizace. Díky pojízdným terasám lze nově vzniklý prostor na terase využít k relaxaci, grilování či posezení s přáteli. Námi montované terasy mají nosnost až 450kg/m2 a není tedy problém, když se na terase bude v jednu chvíli pohybovat více osob.

Pojízdné terasy
V případě dotazů nás kontaktujte: +420 720 020 313
Pojízdné terasy

Manuální i motorový posuv

V případě výběru manuálního posuvu vybavujeme všechny terasy speciální aretací formou aretačních zámků, díky nimž lze terasu zajistit v otevřeném i uzavřeném stavu. Zámky mají speciální klíč, který slouží jako dostatečná ochrana například před zásahem zvídavého dítěte. Automatický posuv je pohodlnější variantou, díky které je možno terasu během cca 30ti vteřin zcela otevřít nebo zcela uzavřít. Námi dodávané motory nabízí aretaci i možnost zastavení v jakékoliv poloze posunu. Z části otevřený a zaaretovaný bazén tak u našich taras není problém.

Před realizací terasy zajistíme statiku

Z pozice odborné realizační společnosti před každou realizací pojízdné terasy necháváme zpracovat autorizovaný statický výpočet pro danou terasu, ve kterém zohledňujeme také sněhovou oblast, kam se bude pojízdná terasa instalovat. V rámci realizace plochých konstrukcí je nutné brát na sněhovou oblast zvláštní zřetel a v projektu zohledňujeme také podloží v okolí bazénu či prostorové možnosti pro odsun terasy. Našim cílem je realizovat takové terasy, které nabídnou svým majitelům maximální životnost s minimálními náklady na údržbu.

Pojízdné terasy
Podélný
Podélný
od 97 650 Kč *
Dělený
Dělený
od 110 250 Kč *
Skládaný
Skládaný
od 132 300 Kč *
Příčný
od 109 250 Kč *
*Uvedené ceny jsou pro zakrytí bazénu 2x4m v 1. a 2. sněhové oblasti.

Ukázkový ceník

Typ Rozměry Cena
Podélný posuv 3,6 x 6,6 m s výškou konstrukce bez krytiny 0,164 m 144 900,- Kč
Dělný posuv 3,6 x 6,8 m s výškou konstrukce bez krytiny 0,164 m 160 440,- Kč
Příčný posuv 3,75×6,6 m s výškou 0,254 m bez krytiny 227 000,- Kč
Dělný posuv podélně do sebe 4×6,8 m s výškou 0,164 m a 0,374 m 214 000,- Kč
Pojízdné terasy
Pojízdné terasy

Široký výběr povrchů pojízdných teras

Všem zájemcům o pojízdnou terasu nabízíme více možností povrchu terasy. Jsme schopni namontovat kompletní spektrum povrchů od kvalitního dřeva (možnost volby mezi exotickými a evropskými dřevinami) až po široké spektrum dřevoplastových (WPC) prken. Dřevěné terasy jsou příjemné na dotek a disponují nenahraditelným přírodním vzhledem. Naopak WPC terasy se snadněji udržují a disponují kvalitní barevnou stálostí. Důležitým rozdílovým faktorem, který je třeba při výběru povrchu pojízdné terasy zohlednit jsou teplotní rozdíly obou povrchů. Terasa s WPC povrchem se na přímém slunci dokáže v porovnání se dřevem rozehřát o více než 20ºC a častokrát není pochozí bosou nohou. WPC povrch také déle vychladá, což je třeba zohlednit, pokud máte terasu umístěnou blízko obytných místností (v letních dnech se budou hůře větrat).