Terasy Praha

Mít tak kolem domu kousek přírody, krásné místo, kde si s partnerem a dětmi odpočinete. Takové přání dovede naplnit moderní terasa, která představuje oázu klidu a pohody. Jak by měla vypadat? Otázkou je nejen velikost, ale i výběr materiálu, přesné umístění a další věci. V řadě případů je nutné upravit okolí domu, odstranit pařez nebo nasypat štěrkový podsyp nebo upravit zeminu. Instalace je možná jen na rovný podklad. Informujte se také o vhodném postupu údržby, pravidelné přeolejování zvyšuje životnost terasy. Kromě dřevěné klasiky se nabízí také dřevoplast, který má velmi dlouhou životnost a má i mnoho dalších výhod.
Kvalitní materiály se vyplatí
Přinášíme pestrý výběr různých materiálů. Terasy Praha jsou sázkou nejen na dřevo, ale také moderní verzi, kde se smísí dřevěná část a polyethylen nebo PVC. Dřevoplast je na světě už několik desetiletí a neustále se vyvíjí. Dřeviny z exotických částí světa mají řadu výhod, odolají rozmarům počasí a při vhodné péči s vámi mohou zůstat déle než čtvrtstoletí. Zajistíme kompletní přípravu pozemku okolo vašeho domu, počítáme i s náročnější montáží a poradíme si také s výzvou, kterou představuje pojízdná terasa.

Terasy Praha
V případě dotazů nás kontaktujte: +420 720 020 313
Terasy Praha

Realizace teras

Dbáme na rozmanitost a potěšíme i náročné klienty. U nás v terasy Praha nabízíme evropskou klasiku i exotické dřeviny. Sibiřský modřín je oblíbeným materiálem, myslíme i na ty, kteří ocení Bankrai, Ipe nebo Merbau, tedy spíše tropické materiály. Zahradní nábytek, altán nebo pergola, ale také dřevěná terasa, která bude jedinečným originálem. Stačí zadat poptávku a podrobně ji prodiskutovat. Umíme se přizpůsobit přání, víme si rady i s členitým terénem a upravíme prostor kolem vaší nemovitosti tak, abyste byli s výsledkem spokojeni. Pokládka dřevěných teras na klíč je řešením, při kterém nemusíte nic složitě plánovat. Jednoduše se spolehnete na návrh z dílny profesionálů. Chcete mít cenovou představu? Jistě, bezplatně vám můžeme vypracovat rozpočet.
Co dalšího si u nás můžete objednat?

  • Olejování teras speciálními oleji OSMO. Díky nátěru budou odolnější proti vnějším vlivům.
  • Oprava menších dřevěných prasklin, odstranění mechu a další nutné úpravy na vaší terase.
  • Údržba a strojové čištění terasy. Jednoduše řečeno, pravidelná péče znamená delší životnost.
  • Zajímavou alternativou jsou pojízdné terasy. Ušetříte díky nim prostor, mohou být nad bazény.

Poradíme si s renovací terasy

Přinášíme komplexní služby. V rámci nabídky terasy Praha je také renovace dřevěných teras, se kterou máme letité zkušenosti. Zabroušení povrchu, efektivní kartáčování nebo nanesení speciálního nátěru, díky němuž bude mít materiál delší životnost. Nečistoty musí pryč a výměnu nerezových vrutů nelze odkládat. Renovace je věcí dohody, připravíme vám nabídku přesně na míru poté, co si terasu pečlivě prohlédneme. Využíváme profesionální techniku a zaručujeme tedy perfektní výsledek. Kromě teras pracujeme i s dalšími dřevěnými prvky na vašich zahradách, jako jsou altány nebo pergoly.

Terasy z dřevoplastu mají řadu výhod
Jdeme s dobou a věnujeme se moderním českým trendům. U nás v terasy Praha víme, že ve hře nemusí být jen evropské či tropické dřeviny. Dřevoplast, v některých regionech známý také pod zkratkou WPC, představuje spojení dvou různých prvků v jeden harmonický celek. V čem spočívají výhody tohoto materiálu? Je zdravotně nezávadný, sníh a mráz mu neublíží, stejně tak se můžete spolehnout na barevnou i tvarovou stálost po dlouhé roky. Je to kompozit, který se používá už dlouhá desetiletí, vyžaduje jen základní údržbu, ke které stačí klasický vysokotlaký čistič. Odolá plísním a neklouže, což jsou další z mnoha jeho předností.

Terasy Praha